Kastrati e cilëson banale dhe seksiste gjuhën e ministrit Peci

Prishtinë | 21 Dhj 2021 | 18:35 | Nga Ekonomia Online

Ish-anëtari i Vetëvendosjes, tani i PSD-së përmes një postimi në facebook ka komentuar për përplasjes së Ganimete Musliut me ministrin e Bujqësisë Faton Peci, në Komisionin për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim.

Ai ka thënë se ministri Peci i është drejtuar Ganimete Musliut me një gjuhë banale, seksiste si dhe me një akuzë tepër të rëndë.

“Ministri Faton Peci iu paska drejtuar deputetes Ganeimete Musliu pervecse me nje gjuhe banale dhe seksiste edhe me nje akuze teper te rende.

“Ndash gjuani me plumb, qysh keni gju ne te kaluaren..” paska thene ministri.Per ke e ka fjalen?!

Cka eshte kjo liri me akuzu kush cka te do edhe mos me mbajte pike pergjegjesie per fjalet publike?”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme