Momenti kur ekipi i Sky News zihet në pritë nga forcat ruse, breshëri plumbash drejt tyre

Prishtinë | 05 Mar 2022 | 10:31 | Nga Ekonomia Online

Duke raportuar nga Kievi, një ekip i Sky News u zu në pritë nga ushtarët rusë.

Në pamjet e publikuara dëgjohen të shtëna armësh dhe plumba që godasin makinën e tyre.

Sky News ka treguar se në makinë gjendeshin pesë persona, ku u bënë cak i plumbave rusë.

“Më kujtohet se pyesja veten nëse vdekja ime do të ishte e dhimbshme,” shkruan korrespondenti Stuart Ramsay.

“Dhe më pas u godita në pjesën e poshtme të shpinës”.

Të ngjashme