Policia shpëton fëmijën i cili ishte duke u mbytur në Fushë Kosovë

Prishtinë | 05 Sht 2020 | 18:18 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës shpëton një fëmijë i cili ishte duke u mbytur sot në Fushë Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur sot para orës 15:00, kur fëmija ka shpëtuar për mrekulli, pasi policia menjëherë ka shkuar në vendin e ngjarjes, dhe kanë shpëtuar fëmijën i cili ishte duke rënë nga dritarja.

Sipas të dhënave, fëmija ka qenë vetëm në shtëpi.

Ekonomia Online ka siguruar një video teksa shihet policia duke shpëtuar fëmijën nga dritarja.

Të ngjashme