Shpend Ahmeti publikon videon kur një person pret me thikë gomën e veturës së komunës

Prishtinë | 30 Dhj 2019 | 16:26 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti në profilin e tij zyrtarë  ka publikuar një video ku shihet një person me thikë duke prerë rrotën e makinës së komunës.

Ahmeti ka thënë se kjo nuk mund të kuptohet  ndryshe pos si kërcnim.

Statusi i plotë i Shpend Ahmetit:  

Herët në mëngjes të shtunen, një person e ka pre me thikë rroten e makines së Komunës të cilën e përdori për dalje në terren. Kjo nuk mund të kuptohet ndryshe pos tentim kërcënimj.

Kërcënimet e tilla janë të kota, pa marr parasysh se nga kush vijnë dhe çka synojnë.

Rastin e kemi lajmëruar në polici por meqenëse mediat po thërrasin menjëherë pas lajmerimeve në polici, këtë video po e postojmë vet.

Kot e keni, kushdo që jeni!

Herët në mëngjes të shtunen, një person e ka pre me thikë rroten e makines së Komunës të cilën e përdori për dalje në terren. Kjo nuk mund të kuptohet ndryshe pos tentim kërcënimj. Kërcënimet e tilla janë të kota, pa marr parasysh se nga kush vijnë dhe çka synojnë. Rastin e kemi lajmëruar në polici por meqenëse mediat po thërrasin menjëherë pas lajmerimeve në polici, këtë video po e postojmë vet. Kot e keni, kushdo që jeni!

Gepostet von Shpend A. Ahmeti am Montag, 30. Dezember 2019


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme