Thaçi del në Gërmi me Rrustem Mustafën-Remin

Prishtinë | 19 Maj 2019 | 14:16 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka zgjedhur që një pjesë të ditës së dytë vikendit ta kalojë në Parkun e Gërmisë, bashkë me ish-Komandantin e UÇK-së për Zonën e Llapit dhe ish bashkëpartiakun, Rrustem Mustafa-Remi.

Ka qenë vetë ish-komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa, i cili përmes Facebookut, ndau një fotografi ku shihet duke ecur i shoqëruar nga presidenti Thaçi

”Me Presidentin dhe Sejdi Rama ecje shtigjeve në lartësitë e Gërmisë”, ka shkruar Mustafa.

Të ngjashme