Veseli pas kthimit nga Haga: Lavdi e përjetshme UÇK-së dhe popullit të Kosovës

Prishtinë | 11 Dhj 2019 | 12:18 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, pas kthimit nga Haga, ku është intervistuar nga Specialja, u lut për sa më shume paqe dhe qetësi për popullin e Kosovës.

“Sa më shumë paqe dhe qetësi për popullin tonë. Zoti e mbrojt Kosovën. Lavdi e përjetshme për UÇK-në dhe popullin saj”. Gjithmonë krenar për jetë”, tha ai raporton Ekonomia Online.

Veseli u prit me duartrokitje dhe brohoritma, si “UÇK, UÇK”, Luli, Luli, teksa ishte nën përcjelljen e bashkëshortes Violetës.

LEXONI EDHE:


Lexo më shumë:

Të ngjashme