Zbulohet logoja dhe slogani i KQZ-së për zgjedhjet

Prishtinë | 28 Maj 2017 | 14:05 | Nga

Është zbuluar logoja dhe slogani i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) për Zgjedhjet e Parakohshme për Kuvendin e Republikës së Kosovës që do të mbahen me 11 qershor.

Së kjo është logo zyrtare e ka konfirmuar për Indeksonline edhe zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi.

KQZ është shprehur se është në fazën përfundimtare të organizimit të këtyre zgjedhjeve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme