Nigus te Atletico edhe për tetë vjet

Prishtinë | 09 Kor 2017 | 13:59 | Nga

Saul Niguez ka nënshkruar kontratë të re me Atletico Madrid që do ta mbajë atë tek ky klub deri më 2026, ndërkaq Niguez ka sugjeruar që dëshiron ta kalojë tërë karrierën e tij tek skuadra madrilene.

Ai më parë kishte tërhequr interesimin e Barcelonës dhe Manchester United para se ta nënshkruante këtë kontratë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme