Një grua raporton në polici se u ngacmua seksualisht nga një i moshuar

Prishtinë | 30 Maj 2024 | 11:43 | Nga Ekonomia Online


Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se është ngacmuar seksualisht nga një i moshuar në Lipjan. Sipas policisë, i dyshuari është larguar me veturë të panjohur.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një person i moshuar, i cili më pas është larguar me një veturë në drejtim të panjohur” – thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Rasti është regjistruar më 29.05.2024, rreth orës 12:25 dhe i njëjti është në procedurë hetimore.

Të ngjashme