Një person gjendet pa shenja jete në veturën e tij

Prishtinë | 26 Dhj 2021 | 10:02 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në veturën e tij në Lipjan.

Rasti ka ndodhur mbrëmë dhe vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Ndërsa me vendim te Prokurorit trupi i pa jete dërgohet për obduksion në IML.

“Lipjan 25.12.2021 – 19:53. Është gjetur pa shenja jete në veturën e tij një mashkull kosovar, vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku kujdestar. Ndërsa  me vendim te Prokurorit trupi i pa jete dërgohet për obduksion në IML. Rasti nën hetime”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme