Nuk është kukull, njihni vajzën 5-vjeçare që po i mahnit të gjithë

Prishtinë | 31 Mar 2017 | 20:00 | Nga

Rusia është një vend me vajza të bukura, që nuk janë të panjohura tashmë. Irina Shayk, Natalia Vodianova, Anna Kournikova deri te Kristina Pimenova, vetëm dhjetë vjeç, janë të gjitha bukuri ruse, por tani është shfaqur një tjetër bukuri e rrallë për ta vazhduar këtë traditë.

Është vetëm pesë vjeçe, por po i mahnit të gjithë. Anastasiya Knyeazeva, është modelja fëmijë e presidentkids_agency dhe në Instagramin me mbi 31 8000 ndjekës, të menaxhuar nga mamaja e saj mund të gjeni shumë foto të vajzës me sy kristali.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme