Osmani nuk merr pjesë në diskutimin e Projektligjit për liritë fetare

Prishtinë | 09 Dhj 2022 | 09:46 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidentja Vjosa Osmani nuk ka marrë pjesë në diskutimin publik për Projektligjin për liritë fetare, ndonëse ishte paralajmëruar se do të jetë e pranishme.

Në këtë takim ka marrë pjesë kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca si dhe ambasadorë e përfaqësues fetarë.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme