Pas Dubait, Beniada vazhdon pushimet në Maldive

Prishtinë | 26 Jan 2023 | 20:04 | Nga Ekonomia Online

Modelja shqiptare, Beniada Nishani, po i shijon pushimet në vende ekzotike.

Pas imazheve në Dubai, ajo së fundmi është shfaqur nga Maldivet.

Në një fotografi buzë detit ajo është shfaqur në bikine të kuqe duke vënë në pah linajt trupore.

”Një mrekulli”, ka shkruar në mbishkrim teksa dukej në top formë.

Ajo nuk ka treguar se me kë po i bën këto pushime në vende të nxehta, derisa në hemisferën tonë është mesini dimrit.

Kujtojmë se Beniada ishte finalisja e Big Brother VIP Albania 1, dhe se ajo jeton dhe vepron në Itali prej vitesh.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme