Për shkak të kësaj vajze Vlahovic nuk luan në Botëror, Ana është gruaja e portierit serb Rajkovic

Prishtinë | 30 Nën 2022 | 16:23 | Nga Ekonomia Online

Dusan Vlahovic shkoi në Kupën e Botës në Katar si një nga yjet kryesore të kombëtares serbe, por sulmuesi i Juventusit luajti vetëm gjysmë ore në turne, ai hyri si zëvendësues në ndeshjen me Brazilin dhe u ul në rezervë për gjithë ndeshjen me Kamerunin.

Pse nuk luan Vllahovic? Sot u përfol se për shkak të trekëndëshit të dashurisë. Dhe më konkretisht, për shkak të gruas së portierit serb, Predrag Rajkovich Anës.

Pra, çfarë lidhje ka Vlahovich me këtë? Sot, faqja holandeze e futbollit FCUpdate.nl, duke cituar mediat serbe, ka raportuar se Dushani është në një lidhje me Anën. Dhe kjo është arsyeja pse sulmuesi nuk futet në ekipin kombëtar.

Në të njëjtën kohë, vetë botimet serbe nuk besojnë realisht në këtë histori. Nëse kjo do të ishte e vërtetë, trajneri Dragan Stojkovic nuk do të kishte lejuar konflikt brenda skuadrës dhe thjesht do ta kishte dërguar Vlahovic në shtëpi.

Vetë Ana, e cila meqë ra fjala ndodhet në Katar, tashmë ka komentuar këto thashetheme. “Njerëzit xhelozë gjithmonë shpikin histori, budallenjtë i përhapin ato dhe idiotët i besojnë ato”, ka shkruar ashpër vajza në rrjetet e saj sociale. Predrag ka reaguar në komente me zemër. Vlahovich nuk komentoi në komente. 

Të ngjashme