Asambleisti, Lirim Gashi aderon në AAK

Prishtinë | 01 Gus 2020 | 14:58 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj ka njoftuar se anëtari i Kuvendit të Komunës, Lirim Gashi i është bashkuar AAK-së.

Gashi është historian me profesion dhe me herët ka qenë pjesë e AKR-së.

Njoftimi i plotë:

ASAMBLEISTI LIRIM GASHI ADERON NË AAK

Anëtari i Kuvendit të Komunës, Lirim Gashi, i është bashkuar familjes politike të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Gashi, që është historian me profesion dhe më herët ka qenë pjesë e AKR-së, në seancën e fundit të kuvendit edhe zyrtarisht i është bashkuar grupit kuvendar të AAK-së. Lirim, mirë se vjen në Aleancë, na priftë e mbara!

ASAMBLEISTI LIRIM GASHI ADERON NË AAKAnëtari i Kuvendit të Komunës, Lirim Gashi, i është bashkuar familjes…

Gepostet von Prof. Dr. Zenun Elezaj am Samstag, 1. August 2020

Të ngjashme