Dështon mbledhja e Komisionit hetimor për privatizimin, shkak mungesa e kuorumit

Prishtinë | 02 Dhj 2020 | 09:47 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në mungesë të kuorumit ka dështuar mbledhja e Komisionit hetimor për procesin e privatizimit, raporton Ekonomia Online.

Në rend dite ishte caktimi i datave të intervistave për dëshmitarët.

Ndryshe të martën komisionin hetimor për procesin e privatizimit ka kërkuar që të shtohet numri i dëshmitarëve si nga ata vendor dhe ata ndërkombëtar.

Lexo më shumë:

Të ngjashme