Gërvalla takohet me homologen shqiptare, Olta Xhaçka

Prishtinë | 25 Nën 2022 | 15:27 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Zv.kryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla e ka pritur në takim ministren për Evropë dhe Punë të Jashtme e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka, raporton Ekonomia Online.

Pas takimit të dyja do të mbajnë konferencë për medie.

Xhaçka do të pritet në takim edhe nga presidentja Vjosa Osmani.

Lexo më shumë:

Të ngjashme