Haradinaj: Shteti, ekonomia dhe drejtësia janë tre motive të shenjta për ne

Prishtinë | 20 Gus 2019 | 18:12 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se shteti, ekonomia dhe drejtësia janë tre motive të shenjta për vizionin e Aleancës.

Ai ka shtuar se aprovimi i fuqishëm i konceptit 100 për-qind shtet është pikënisja që të orientohet tërë energjia në proceset e brendshme zhvillimore.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

Shteti, ekonomia dhe drejtësia janë tri motive të shenjta për vizionin e Aleancës. Me strukturat e AAK-së në Prizren…

Gepostet von Ramush Haradinaj am Dienstag, 20. August 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme