Hoti dhe Abrashi vizitojnë Vitinë, priten nga kryetari Haliti

Viti | 12 Tet 2020 | 10:34 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, bashkë me ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi kanë vizituar  Komunën e Vitisë, ku u  priten nga kryetari Sokol Haliti, raporton Ekonomia Online.

Më pas ata do të marrin pjesë në nisjen e punimeve në “Rehablitimin e Rrugës N25.3 nga Kllokoti deri në Gjilan, Projekti i Rrugëve Regjionale, Lot 2”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme