Të mërkurën takimi konsultativ, përfundon seanca konstitutive

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 11:18 | Nga Kaltrina Zymberi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Adem Mikullovci, kryeses i seancës së Kuvendit ka ftuar partitë parlamentare në takim konsultativ për të mërkurën, raporton EO.

Ai ka thënë se kjo është hera e fundit që iu bënë thirrje partive për konsultë. Takimi sipas Mikullovcit do të mbahet të mërkurën prej orës 10:00.

“Nuk pranoj më zhagitje të punës dhe do ia bëjmë pyetjen se kur do vini në Kuvend dhe di e propozoni kryetarin e kuvendit. Më tepër nuk kam me ta”, sqaroi ai.

Ai e luti edhe Lëvizjen Vetëvendosje, të jetë pjesë e këtij takimi.

 

Lexo më shumë:

Të ngjashme