Hoxha uron besimtarët e krishterë: Shëndet, paqe e begati!

Prishtinë | 24 Dhj 2017 | 13:17 | Nga

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka uruar besimtarët e krishterë, me rastin e festës së shenjtë, Krishtlindjes. Po ashtu, ministrja ka uruar edhe miqtë ndërkombëtar që punojnë në Republikën e Kosovës.

“Kjo festë e madhe e dritës dhe shpresës, qoftë e gëzuar dhe e lumtur për të gjitha familjet që kremtojnë, duke i përcjellë shëndeti, paqja dhe begatia”, ka shkruar Ministrja Hoxha në rrjetin social Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme