Përfundon seanca e Kuvendit, vazhdon të mërkurën

Prishtinë | 19 Kor 2021 | 12:57 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci, ka bërë të ditur se seanca e sotme ka përfunduar punimet pas disa orëve.

Kjo pasi nuk pati kuorum të mjaftueshëm për votimin e pikave të rendit të ditës si dhe pasi kryesia e Kuvendit e ka mbledhjen e saj sot nga ora 14:00.

Seanca do të vazhdojë të mërkurën nga ora 13:00.

Lexo më shumë:

Të ngjashme