Ramosaj uron qytetarët e Deçanit

Prishtinë | 20 Kor 2021 | 07:00 | Nga Ekonomia Online

Kryetari Bashkim Ramosaj ka uruar qytetarët e Komunës së Deçanit, duke thënë se virtyti kryesor dhe i veçantë i vendit tonë është solidariteti.

“Urime festa e Kurban Bajramit”, a shkruar ai.

Postimi i plotë:

Qytetarë të nderuar të komunës së Deçanit.
Virtyti ynë i veçantë është solidariteti me ata që janë në nevojë për neve. Kjo u dëshmua e po dëshmohet edhe në ditët e sotshme.
Në këtë natë që simbolizon edhe sakrificën dhe dëshmon shpirtin solidar më lejoni të bëjë nji urim për të gjithë shqipëtarët e besimit Islam.
Me fat Kurban Bajrami. Me respekt Bashkim Ramosaj.

Të ngjashme