Quni pret epilogun për Thaçin e Veselin – pastaj merr vendim për dorëheqje

Prishtinë | 30 Nën 2020 | 13:16 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, ka thënë se do ta presë epilogun se çfarë do të ndodhe më ish-presidentin Hashim Thaçin dhe ish-kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin, pastaj do të marrë vendim nëse do të jap ose jo dorëheqje.

Ai kështu është përgjigjur në Kuvend, pasi është pyetur nga deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, njofton Klan Kosova.

“Sa i përket deklaratës sime që pasi t’i shoh prapa grilave personat në fjalë [Thaçin e Veselin] – presim epilogun, pastaj do të marr vendim”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme