Rita Ora në pushim me familjen, “kapet” nga paparaci

Prishtinë | 22 Dhj 2019 | 14:06 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora ka pasur një vit tejet të ngarkuar.

Këtë të premte ajo u pa në një udhëtim me jaht në Shën Barts, shkruan Indeksonline. Këtij udhëtimi luksoz, iu bashkangjit edhe nëna e saj Vera, babai Besnik, motra Elena dhe vëllau Don.

Rita dukej në super forme në bikini, dhe ishte pa makeup, shfaqte vëtëm bukurinë e saj natyrale. Pjesën më të madhe të kohës së saj e shfrytëzoi për zhyte, dhe duke pozuar së bashku më motrën e saj.

Të ngjashme