Serbët në veri të pamëshirshëm, pas mediave të Kosovës sulmojnë edhe të Shqipërisë

Prishtinë | 30 Maj 2023 | 14:21 | Nga Ekonomia Online

Pas mediave të Kosovës serbët në veri të Kosovës sulmojnë edhe mediat shqiptare. Bëhet e ditur se është sulmuar grupi i xhirimit të News24 dhe Panorama në veri të Kosovës.

Pamjet që shihni tregojnë se si mjeti i Panorama TV dhe News24 është goditur në pjesën e përparme të xhamit me gur.

Ndërkohë, raportohet se është sulmuar dhe mjeti i A2CNN.

foto galeri
foto galeri

Të ngjashme