Ancelotti e publikon listën, Reali me dy risi për ndeshjen e Superkupës së Evropës

Prishtinë | 09 Gus 2022 | 14:52 | Nga Ekonomia Online

Real Madrido do ta zhvillojë nesër mbrëma ndeshjen e Superkupës së Evropës ndaj Eintracht Frankfurtit.

Fituesi i Ligës së Kampionëve do të përballet me fituesin e Europa Leagues në Helsinki, shkruan “Gazeta Express”.

Dhe, trajneri Carlo Ancelotti e ka publikuar sot listën për ndeshjen e nesërme, në të cilën shihen edhe dy risi, ndërsa ekipi është i kompletuar.

Më poshtë mund t’i shihni të ftuarit e “DonCarlos” për duelin e së mërkurës mbrëma.

Të ngjashme