Arsenali transferon Torreiran javën e ardhshme

Prishtinë | 01 Kor 2018 | 12:58 | Nga

Arsenali raportohet se do të kompletojë transferimin e mesfushorit uruguaian Lucas Torreira, javën e ardhshme.

“Topçinjtë” janë në bisedime me lojtarin e Sampdorias qe disa javë. Sipas “The Mail”, Arsenali është në fund të bisedimeve dhe tashmë pritet të përfundojë marrëveshja në vlerë prej 25 milionë funtesh.

22-vjeçari pritet të zyrtarizohet së shpejti, pasi bisedimet me lojtarin konsiderohen të përfunduara me sukses.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme