Arsenalit i duhet patjetër sonte fitorja, formacionet

Prishtinë | 06 Maj 2021 | 19:56 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Arsenalit dhe Villarrealit.

Arsenali e humbi ndeshjen e parë 2-1 në Spanjë dhe sonte vetëm fitorja do t’i kualifikonte ata në finale të Europa League, raporton Gazeta Express.

Arsenal:

Villarreal:

Të ngjashme