Barcelona refuzon Aubameyang

Prishtinë | 12 Nën 2017 | 14:58 | Nga

Barcelonës në verën që shkoi raportohet se i është ofruar ylli i Dortmund, Pierre Emerick-Aubameyang.

Por që klubi katalanas ka refuzuar ofertën për të nënshkruar me të, raporton Mundo.

Pas largimit të Neymar drejt PSG në klub mbet boshllëk, por që drejtuesit e Barçës vendosën që ta lënë në sulm vetëm Suarez si numri 9 dhe të mos e blejnë edhe 28 vjeçarin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme