Enrique zhgënjen Chelsean, po e pret klubin tjetër anglez

Prishtinë | 18 Mar 2018 | 10:17 | Nga

Luis Enrique zhgënjen Chelsean.

Sipas “Daily Star”, katalunasi po i zvarritë jashtë mase negociatat me klubin anglez, përcjellë “Lajmi.net”.

Shkak për këtë thuhet se është Arsenali.

Enrique po e pret klubin tjetër londinez, pasi që preferon të jetë zëvendësues i Arsene Wenger.

Kjo pasi që te Chelsea nuk ka siguri dhe në mungesë të rezultateve mund të largohej menjëherë, ndryshe nga Arsenali.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme