Formacioni i Barcelonës ndaj Granadas, startojnë Coutinho, Demir e Balde

Prishtinë | 20 Sht 2021 | 20:12 | Nga Ekonomia Online

Barcelona – Granada do të jetë ndeshje e fundit e xhiros së pestë në kampionatin elitar të Spanjës, La Liga.

Katalonasit kanë zhvilluar vetëm tri ndeshje deri tash dhe kanë 7 pikë, dy fitore dhe një barazim.

Në anën tjetër, Granada ka vetëm dy pikë nga katër ndeshje, shkruan Gazeta Express.

Barcelona ka publikuar formacionin startues, teksa Demir dhe Balde startojnë për herë të parë në La Liga për Barcelonës.

Të ngjashme