Gavi në stol, Koeman ia jep shansin një tjetër 19-vjeçari, starton edhe Aguero

Prishtinë | 27 Tet 2021 | 18:45 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Vallecanos dhe Barcelonës.

Ronald Koeman ka ulur në stol dyshen titullarë në “El Clasico”, Gavin dhe De Jogun.

Nga minuta e parë ka hedhur në fushë mesfushorin 19-vjeçar, Nico González.

Sergio Aguero luan nga fillimi në këtë takim.

Për Vallecanon, starton Radamel Falcao.

Të ngjashme