Ibrahimovic ia bën sefte, dyfishon epërsinë e Milanit me një gol të bukur

Prishtinë | 11 Jan 2020 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Vjen edhe goli i dytë në takimi ndërmjet Cagliari dhe Milanit, duel ky në kuadër të xhiros së 19’të në Seria A.


Golin e dytë dhe të parin për të pas debutimit zyrtare me Milanin e ka shënuar, Ibrahimovic në minutën e 64’të takimit, shkruan Reporteri.net.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme