Jep dorëheqje trajneri i Prishtinës

Prishtinë | 24 Shk 2021 | 20:11 | Nga Ekonomia Online

KB Prishtina ka njoftuar se trajneri, Dragan Radovic ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit.Vëllaznimi ka mundur Sigal Prishtinën në kryeqytet me rezultat 74:86 dhe menjëherë pas këtij takimi, trajneri Dragan Radovic ka dhënë dorëheqje, përcjell GazetaBlic Sport.Ja njoftimi i klubit”

“Njoftim!Pas përfundimit të ndeshjes së sotme kundër KB Vëllaznimi, Kryetrajneri Dragan Radovic njoftoi bordin e klubit për dorëheqje nga pozita.

Trajnerin Radovic e falënderojmë për angazhimin e deritashëm dhe kontributin e tij në fitoren e kupës së Kosovës dhe i dëshirojmë suksese në të ardhmen”, shkruan në njoftimin e KB Prishtinës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme