Liverpooli ia mësynë Lautaros

Prishtinë | 13 Maj 2021 | 18:01 | Nga Ekonomia Online

“Reds” e duan gjithashtu Martinezin.

Sipas “90min”, Liverpooli është në mesin e shumë klubeve që po kërkojnë të marrin sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez.

Manchester City dhe Chelsea gjithashtu janë të interesuar për sulmuesin argjentinas për ta marrë në Premierligë.

Sido që të jetë, do të jetë e vështirë për t’ia marrë atë Interit, pasi palët janë në bisedime për rinovimin e kontratës dhe vet Martinez ka thënë se është i lumtur në Itali.

Të ngjashme