Ludogorets – Inter, startojnë Eriksen dhe Sanchez

Prishtinë | 20 Shk 2020 | 18:34 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Ludogorets dhe Interit.

Nga ora 18:55, Interi i Antonio Contes do të tentojë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Ludogorets, për të vazhduar me objektivat, që janë Europa League dhe Serie A

Christian Eriksen, i transferuar nga Tottenhami në janar dhe Alexis Sanchez, që po kalon një tjetër sezon të vështirë – e nisin këtë takim nga fillimi.

Ludogorets:

View image on Twitter


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme