Man Utd – WBA, formacionet zyrtare

Prishtinë | 15 Pri 2018 | 16:19 | Nga

Pas fitores në derbin lokal, Manchester Unitedit do të tentojë të fitojë edhe ndaj West Bromwich Albionit dhe kështu të shtyjë edhe një herë festë e Cityt.

Skuadra e drejtuar nga Jose Mourinho shikohet favorite dhe pritet një fitore nga Djajtë e Kuq.

Motivi shtesë për Unitedin është se dëshirojnë të përfundojnë sezonin mbi Liverpoolin, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Man Utd: De Gea, Valencia, Lindelof, Smalling, Young, Matic, Herrera, Pogba, Mata, Sanchez, Lukaku.

West Brom: Foster, Nyom, Dawson, Hegazi, Gibbs, Phillips, Livermore, Brunt, McClean, Rodriguez, Rondon.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme