Mesazhi i Iscos për De Gean pas gabimit amatoresk ndaj Portugalisë

Prishtinë | 18 Qer 2018 | 14:27 | Nga

“De Gea është një nga portierët më të mirë në botë, di si të reagojë, është gjallë dhe ne po i japin shumë dashuri. Gabimet ndodhin”, deklaroi Isco.

Isco mbështetë David De Gean pas gabimit ndaj Portugalisë, ku pësoi gol qesharak nga Cristiano Ronaldo.

Ylli i Realit tha që gjëra të tilla ndodhin, përcjellë Lajmi.net.

“De Gea është një nga portierët më të mirë në botë, di si të reagojë, është gjallë dhe ne po i japin shumë dashuri. Gabimet ndodhin”, deklaroi Isco.

“Ne kemi nevojë për të na ndihmuar, edhe ne e ndihmojmë dhe kjo është filozofia e punës si grup”, shtoi ai.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme