Pas humbjes së mbrëmshme, Zhegrova përmes një postimi e shpreh dashurinë për Kosovën

Prishtinë | 06 Qer 2022 | 17:45 | Nga Ekonomia Online

Edon Zhegrova është shprehur krenar që përfaqëson Kosovën.

Anëtari i Lille luajti nga fillimi në dy ndeshjet e para të “Dardanëve” në Ligën e Kombeve, ndaj Qipros (0:2) dhe Greqisë (0:1).

Zhegrova la gjurmë në ndeshjen ndaj Qipros, pasi shënoi golin e dytë dhe të fitores.

23-vjeçari së fundmi ka publikuar një foto me fanellën e Kosovës, teksa u shpreh krenar që përfaqëson vendin e tij.

“Duke përfaqësuar Kosovën. Krenar”, shkroi Zhegrova.

Të ngjashme