Rashica i pandalshëm, shënon sërish për Bremenin

Prishtinë | 18 Maj 2019 | 16:31 | Nga Ekonomia Online

Werder Bremeni ka kaluar në epërsi me rezultat 1:1 në ndeshjen kundër Leipzigut, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Weser-Stadion dhe është e vlefshme për xhiron e fundit të këtij sezoni të Bundesligës.

Në minutën e 35-të të ndeshjes ishte Milot Rashica ai që u tregua i saktë para portës, duke e shënuar golin e epërsisë nga pika e penalltisë, raporton Gazeta Express.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme