Rikthehen “ethet” e Champions League, vëmendja në Londër

Prishtinë | 23 Nën 2021 | 14:05 | Nga Ekonomia Online

Sonte dhe nesër do të zhvillohet java e pestë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, që do të jetë përcaktuese për fatin e shumë ekipeve këtë edicion në garën më prestigjioze evropiane.

Dy ndeshje do të jenë nga ora 18:45, teksa gjashtë të tjera nisin nga ora 21:00, shkruan Gazeta Express.

Dynamo Kyiv – Bayern Munich dhe Villareal – Manchester United janë dy sfidat e orës 18:45.

Ndërkohë nga ora 21:00 dueli që merr vëmendjen kryesore është ai mes Chelseat dhe Juventusit që luhet në “Stamford Bridge” në Londër.

Këto janë të gjitha takimet:

Të ngjashme