Shi në Olimpico, shtyhet ndeshja mes Romës e Sampdorias

Prishtinë | 11 Sht 2016 | 16:17 | Nga

Është ndërprerë për 45 minuta ndeshja mes Romës e Sampdorias, për shkak të reshjeve të shumta të shiut

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, ndeshja është pezulluar për 45 minuta dhe mund të ndërpritet krejtësisht nëse nuk ndalen reshjet e shiut, që kanë përmbytur fushën e Olimpicos.

https://twitter.com/ASRomaEN/status/774973379556347904

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme