U transferua në Barcelonë, po aty Griezmanni ka probleme

Prishtinë | 13 Kor 2019 | 13:24 | Nga Ekonomia Online

Antoine Griezmann është transferi më i ri i Barcelonës, ku është blerë nga Atletico për 120 milionë euro.


Reprezentuesi francez është bërë futbollisti i tretë më i shtrenjtë në histori të Barcelonës. Me t’u zyrtarizuar te Barcelona, Griezmannit i është paraqitur problemi i parë.

Griezmann te Atletico ka mbajtur numrin 7 në fanellë, një numër i preferuar për të, por që të Barcelona mbahet nga Philippe Coutinho.

Dhe tërheqja e Coutinhos nga ky numër do të jetë diçka e vështirë, por që do të vendoset në ditët e ardhshme.

Të ngjashme