United dhe Newcastle duan të njëjtin drejtor sportiv

Prishtinë | 25 Maj 2020 | 15:20 | Nga Ekonomia Online

Ish-drejtori sportiv i Paris Saint-Germain, Antero Henrique, po kërkohet nga Manchester United dhe Newcastle United, sipas raportimeve nga Le10Sport.

Portugezi ndihmoi që Bruno Fernandes të kalojë në “Old Trafford”, dhe aktualisht po i udhëheq bisedimet mes Corentin Tolisso-s së Bayern Munchen-it dhe Djajve të Kuq.

Pavarësisht këtyre lidhjeve me United-in, për të interesim ka shprehur edhe Newcastle United në rast se blihet nga sauditët.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme