“Të kam bërë marketing për të shkuar në finale”, përplasen Juliana dhe Mbresa (VIDEO)

Prishtinë | 12 Mar 2023 | 13:30 | Nga Ekonomia Online

Juliana dhe Mbresa sot kanë debatuar me njëra-tjetrën për çështjen se si arriti deri në finale të Big Brother Vip Kosova, Mbresa.

Juliana i tha këngëtares se ajo është arsyeja se pse e preku finalen.

“I kam bërë marketing, kam thënë se Mbresën e shoh në finale”, ka thënë Juliana.

Ndërsa, Mbresa reagoi menjëherë duke u shprehur: “Të lutem, a mundesh mos të shprehesh këtu, mua njerëzit me kanë votuar”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Të ngjashme