Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm

Prishtinë | 22 Mar 2023 | 18:16 | Nga Ekonomia Online

Luiz Ejlli është një prej protagonistëve të këtij edicioni të Big Brother VIP Albania dhe për shumë kënd konsiderohet si një ‘fenomen’ për këtë lojë.

Ai ka fituar simpati e pjesës më të madhe të publikut dhe ndonëse shihet si një fitues potencial i këtij viti, këngëtari shkodran prej ditësh ka deklaruar se do të sakrifikonte këtë në rast se moderatorja Kiara Tito eliminohet.

Kiara këtë javë është në një nominim të fortë përballë aktores Olta Gixhari dhe njëra prej tyre pritet të eliminohet të shtunën që vjen.

Pas këtij eliminim Luizi ka bërë një presion të vazhdueshëm që fansat e tij të votojnë për qëndrimin e Kiarës në shtëpinë e famshme, dhe se në rast që ajo eliminohet ai do të largohet bashkë me të.

“Ia marrë unë hakun Kiarën, publiku e do atë përballë Oltës, publiku më do mua vetëm, problem është ky me këtë presion unë i bëjë presion Kiarës kur të dalim jashtë, asaj do i thonë gjithmonë që prej teje doli Luizi, fola se isha emocional, nuk kam çfarë bëjë duhet ta pranoj realitetin”, u shpreh Luizi.

Në anën tjetër edhe Kiara ka insistuar që Luizi duhet të vazhdojë rrugëtimin e tij dhe të luftoj për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Të ngjashme