Truku i thjeshtë që i bën fotografitë interesante

Prishtinë | 05 Qer 2024 | 14:54 | Nga

Në qoftë se ende nuk e keni perfeksionuar artin e fotografisë, disa truqe të thjeshta mund t’ju ndihmojnë shumë.

Së fundmi fotografi i dasmave, Mathias Fast, ka ndarë me ndjekësit e tij një truk të thjeshtë dhe aspak të kushtueshëm që do t’i përmirësojë fotografitë tuaja duke ju ofruar një reflektim pak më ndryshe.

Sekreti është i thjeshtë. Krejt çka ju duhet është një ekran i telefonit, të cilin do ta vendosni poshtë aparatit fotografik.

Rezultatet janë fantastike!

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-33

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-34

 

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-30

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-32

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-38

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-40

Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-46

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme