Vdes babi i Pal Lekajt

Prishtinë | 29 Jan 2022 | 16:56 | Nga Ekonomia Online

Ka vdekur Lekë Lekaj babi i deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj.

Për këtë njoftuar Ramush Haradinaj.

Njoftimi i plotë:

Paska shkuar ne amshim Baca Lekë, babai i kolegut Pal Lekaj. Lekë Lekajn e kujtojmë si një burrë të urtë, punëtor e atdhetar.

Ngushëllimet më të sinqerta për Familjen Lekaj, miqtë dhe farefisin.

U prehtë në paqe!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme