Vdes një burrë në Viti derisa po fikte një zjarr fushor

Prishtinë | 19 Sht 2023 | 09:17 | Nga Ekonomia Online

Një person është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Vitisë, pasi i njëjti derisa kishte qenë duke e fikur një zjarr fushor i ishte keqësuar gjendja shëndetësore.

Sipas policisë, viktima ishte pranuar në emergjencë pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kompetent.

“Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të ngjashme